wybierz autora:
  • Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ W NADCHODZĄCYM NOWYM 2020 ROKU ŻYCZYMY WSZYSTKIM RODZICOM ORAZ PRZYJACIOŁOM PRZEDSZKOLA ZDROWIA, SPOKOJU I SPEŁNIENIA MARZEŃ.
    Komunikat 2019-12-23, 16:11 | autor: Katarzyna Dąbrowa
  • Wigilia w przedszkolu - tradycyjnie do stołu zasiadły wszystkie przedszkolaki i cały personel przedszkola. Tradycyjne potrawy wigilijne, opłatek, mnóstwo życzeń i wspólne kolędowanie przy choince. Teraz przed nami czas oczekiwania, rodzinnych spotkań i odpoczynku
    Komunikat 2019-12-23, 11:56 | autor: Katarzyna Dąbrowa
  • Jak każdego roku, w okresie przedświątecznym zapraszamy rodziców na "Jasełka" w wykonaniu naszych przedszkolaków. W tym roku młodsze dzieci z grupy "Żabek" zaprosiły gości do swojej sali. Starsze grupy "Kangurki" i "Tygryski"
    Komunikat 2019-12-23, 11:48 | autor: Katarzyna Dąbrowa
  • Wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim, odbył się konkurs recytatorski w ramach projektów "Chotomalia". Miło nam poinformować o wyróżnieniu jakie otrzymała Julia z grupy Tygrysków reprezentująca nasze przedszkole,
    Komunikat 2019-10-18, 11:02 | autor: Katarzyna Dąbrowa
  • To już kolejna wizyta naszych "Tygrysków" w Bibliotece w ramach projektu "Wodzisławskie Chotomalia", kolejne utwory Wandy Chotomskiej, kolejne uśmiechy dzieci.
    Komunikat 2019-10-16, 11:02 | autor: Katarzyna Dąbrowa
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7