Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

760 STOKROTEK NA 760 NA LAT WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO

2017 to rok wyjątkowy dla Wodzisławia Śląskiego. Nasze miasto obchodzi w tym roku jubileusz 760-lecia lokacji. Nikogo więc nie zdziwi, że nasze przedszkole przyłączyło się do świętowania tego ważnego wydarzenia. Dziś w Pierwszy Dzień Wiosny rozpoczęliśmy akcję obdarowywania wodzisławian stokrotkami własnoręcznie wykonanymi przez naszych przedszkolaków. Każdy kwiat opatrzony jest napisem „760 stokrotek na 760 lat Wodzisławia Śląskiego”. W kolorowym korowodzie przedszkolaki wyprowadziły Marzannę z ogrodu przedszkolnego, by następnie udać się na Rynek Starego Miasta po drodze rozdając pierwsze wiosenne kwiaty. Nasza akcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony napotkanych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dziękujemy za wszystkie uśmiechy i miłe słowa.
Relacja 2017-03-21, 23:22 | autor: Katarzyna Dąbrowa
Przedszkolowo.pl logo