REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Przypominamy, że od 18.03.2019-25.03.2019 rusza nabór do Przedszkoli Publicznych, których miasto Wodzisław Śląski jest organem prowadzącym.
W tym roku nabór prowadzony będzie przy pomocy systemu informatycznego na stronie internetowej.
UWAGA RODZICE
Wniosek o przyjęcie do przedszkola rodzice, którzy chcą posłać dziecko do przedszkola publicznego po raz pierwszy lub chcą zmienić dotychczasowe przedszkole na inne, wypełniają w systemie elektronicznego naboru, drukują i składają w przedszkolu pierwszego wyboru do którego chcą zapisać dziecko. Przyjęcie kandydata do przedszkola następuje w drodze postępowania rekrutacyjnego przeprowadzonego przez komisję rekrutacyjną. Zgodnie z ustawą Prawo oświatowe do publicznego przedszkola przyjmowani są kandydaci zamieszkali na obszarze danej gminy.

Szczegółowe informacje, zasady oraz harmonogram oraz link do strony rekrutacyjnej dostępne w pliku PDF /pliki do pobrania/.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Pliki do pobrania: