Trwa rekrutacja uczestników i uczestniczek do projektu Kompetentni cyfrowo – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Jeżeli masz co najmniej 25 lat i jesteś mieszkańcem Wodzisławia Śląskiego i okolic (Powiat Wodzisławski) skorzystaj z darmowych szkoleń podnosząc swoje kompetencje cyfrowe w jednym z siedmiu dostępnych modułów:

- Działam w sieciach społecznościowych

- Moje finanse i transakcje w sieci

- Rolnik w sieci

- Rodzic w Internecie

- Tworzę własną stronę internetową (blog)

- Mój biznes w sieci

- Kultura w sieci

Nie zwlekaj, złóż formularz zgłoszeniowy w biurze obsługi klienta Urzędu Miasta już dziś i weź udział w darmowym szkoleniu.

Informacje dodatkowe o projekcie oraz opis modułów szkoleniowych dostępne są na stronie internetowej projektu pod adresem:https://wodzislaw-slaski.pl/kompetentni-cyfrowo

Projekt Kompetentni cyfrowo – rozwój mieszkańców Wodzisławia Śląskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
Komunikat 2019-05-08, 14:38 | autor: Katarzyna Dąbrowa